O MNIE

2018 : Kim jestem? Przede kobietą, która nie tak dawno przekroczyła próg magicznej trzydziestki. Rok temu zostałam mamą przeuroczej Heleny, w której jestem nieskończenie zakochana. Mój partner R.  jest wolnym strzelcem, ja obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim, więc spędzamy dużo czasu razem. Niedawno kupiliśmy nasze pierwsze, wspólne mieszkanie, które własnymi siłami remontujemy. W wolnych chwilach spotykamy się z przyjaciółmi, zazwyczaj przy syto zastawionym stole, bo oboje jesteśmy pasjonatami gotowania, choć prym na co dzień wiodę ja.

2022 : Obecnie budujemy dom, co wiąże się z wieloma wyrzeczeniami. Helena na już prawie pięć lat i staje się naprawdę świetnym dzieciakiem. Chodzi dzielnie do przedszkola, nawiązuje pierwsze przyjaźnie i uczy się coraz nowszych rzeczy. U R. bez zmian, a ja cały czas staram się pogodzić życie zawodowe, prywatne i swoje pasje i zmieścić to wszystko w 24 godzinach. 

Podzielę się z Wami moimi przemyśleniami w sprawach ważnych i mniej ważnych, pokażę swoje spojrzenie na otaczający świat, na kobiecość, macierzyństwo, czy związki damsko- męskie i wszelkie inne. Czyli normalne życie w lekkiej odsłonie. 

Jeśli macie ochotę śledzić moje poczynania, zajrzyjcie na  facebook'a  - Just in Life

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz