Prezent dla Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka już niedługo, dlatego warto się zastanowić co w tym szczególnym dniu podarować naszym najbliższym. Kiedyś normą były ręcznie przygotowywane laurki. Dziadkom na ich widok kręciła się w oku łezka, a dziecko pękało z dumy na widok wzruszenia. My etap laurek mamy jeszcze przed sobą, Helenka dopiero opanowała rysowanie koła :) Dlatego niemylenie o prezentach dla dziadków pozostaje na razie w naszej kwestii. A mówiąc "naszej" mam na myśli " mojej" :).


Bardzo lubię dawać spersonalizowane prezenty. Na rynku mamy cała masę produktów poczynając od kubków, kalendarzy, poduszek i innych bajerów. Jest tego całe mnóstwo i mam wrażenie, że już nie wyglądają tak kiczowato jak kiedyś :)


Osobiście uwielbiam foto książki. Staram się robić jak najczęściej, przy okazji różnych uroczystości. Zdjęcia drukowane są w świetnej jakości, a ich prezentacja jest o niebo lepsza niż w tradycyjnym albumie. Przynajmniej dla mnie.

Do tej pory korzystałam z dwóch czołowych firm produkujących takie gadżety. Byłam zadowolona z obu. Taki album można przygotować online, ale także można zainstalować program i mieć go zawsze pod ręką. Choć na rynku istnieje już wiele takich miejsc, radzę szukać sprawdzonych producentów. Tu macie linki do dwóch wspomnianych : colorland, cewe. Lepiej nie narażać się na rozczarowanie, tym bardziej jeśli chodzi o prezent dla bliskiej osoby.

Babci i Dziadkowi na pewno taki podarek przypadnie do gruntu. Zdjęcia są duże i wyraźne, można dodawać rozmaite śmieszne opisy i komentarze. Będzie to z pewnością niesamowita pamiątka, która umili nie jeden wieczór i przywiedzie na myśl niezapomniane, radosne chwile z wnukami.

Macie już wybrane prezenty na dzień Babci i Dziadka? Na co stawiacie?

Miłego dnia!

J.

Jeśli spodobał Wam się tekst, będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie ślad w postaci komentarza lub podarujecie mu kolejne życie i udostępnicie. 

1 komentarz:

  1. Do poczytania nieco konkretów - http://inteligentnebudownictwo.com.pl/. I na tej podstawie możecie wymyślić naprawdę ciekawe rzeczy.

    OdpowiedzUsuń